Oferta pracy

Serwisant - Instalator SSWiN i CCTV

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

Postępu 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż, serwis oraz wykonywanie konserwacji SSWiN, CCV i SKD,

  • uzgadnianie i realizacja powierzonych zleceń,

  • terminowe dostarczanie dokumentacji potwierdzającej wykonanie zadania.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi systemów SSWiN, CCTV IP oraz SKD,

  • doświadczenie w samodzielnym serwisowaniu i instalacji systemów SSWiN, CCTV oraz SKD,

  • umiejętność programowania systemów,

  • uprawnienia SEP do 1KV lub brak przeciwwskazań,

  • doświadczenie w branży, znajomość systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, analogowej oraz IP,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,

  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • dobrej organizacji pracy (punktualności, zaangażowania, poczucia odpowiedzialności oraz samodyscypliny),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy,

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • niezbędne wyposażenie instalatorskie,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,

  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy,

  • benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy skandynawskim koncernem świadczącym usługi ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Przewiń do profilu firmy