Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant / Instalator

Phono Media Sp. z o.o. Sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wykonywanie serwisów urządzeń i systemów AV na miejscu i u klienta

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Wykonywanie instalacji systemów AV u klienta

  • Pilnowanie stanów magazynowych części zamiennych i eksploatacyjnych

  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzone narzędzia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, min. średnie,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,

  • Ogólna znajomość branży nagłośnieniowej, technologii AV i zagadnień IT,

  • Umiejętność korzystania z podstawowych elektronarzędzi, zdolności manualne

  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • Komunikatywność, umiejętności pracy zespołowej i samodzielnej;

  • Umiejętność twórczego i logicznego myślenia,

  • Pogłębianie wiedzy i umiejętności technicznych bez konieczności sformalizowanego szkolenia,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów na terenie całej Polski,

  • Zdolność do pracy pow. 3m.

Mile widziane

  • Zainteresowania techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża AV, CCTV, SSP, BMS, SSWiN, Kontrola Dostępu)

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Szkolenia produktowe, branżowe,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę wśród młodych, pozytywnie nastawionych do wykonywanej pracy ludzi,

  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany.

Firma Phono Media działa na rynku profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, skoncentrowana na dystrybucji oraz wspieraniu swoich klientów w działaniach projektowych.

Przewiń do profilu firmy