Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Inżynier serwisu

SICO POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac serwisowych na terenie całej Polski

  • instalacje, serwis, przeglądy drukarek Mimaki oraz kalandrów i pras Monti Antonio,

  • naprawy i przeglądy drukarek innych marek (Roland, Mimaki, Dgen, oraz wiele innych),

  • konwersje drukarek do pracy z atramentami firm Sensient, INX Digital,

  • tworzenie profili barwnych urządzeń,

  • szkolenia dla klientów z zakresu czynności serwisowych w trakcie instalacji,

  • zdalne wsparcie techniczne dla klientów,

  • udział w organizacji warsztatów i pokazów dla klientów organizowanych przez SICO Polska.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, wyższe mile widziane,

  • język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej (minimum),

  • płynna obsługa komputera (Windows, MS Office),

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień druku cyfrowego,

  • znajomość oprogramowania RIP (Rasterlink, Wasatch, Poster Print),

  • wiedza z zakresu Color Managmentu,

  • znajomość oprogramowania graficznego: Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw,

  • mile widziani pracownicy drukarni.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej Firmie, nastawionej na jakość i kompleksowość oferowanych rozwiązań,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet niezbędnych narzędzi pracy,

  • system szkoleń wewnętrznych pozwalający na zdobycie stosownych umiejętności i podnoszenie kwalifikacji,

  • szkolenia zewnętrzne u dostawców,

  • udział w eventach organizowanych przez SICO Polska,

  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu,

  • miejsce w zgranej współpracującej ekipie wieloletnich pracowników serwisu.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Możesz do nas dołączyć jeżeli:

  • jesteś gotowy na pracę poza miejscem zamieszkania,

  • jesteś sumienny i dokładny w swoich działaniach,

  • lubisz zdobywać wiedzę,

  • masz zmysł techniczny,

  • wykazujesz inicjatywę w poszukiwaniu rozwiązań problemów,

  • lubisz pracować z ludźmi i tworzysz wokół siebie pozytywną atmosferę,

  • masz wysoki poziom kultury osobistej,

  • zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującej najlepsze światowe technologie.