Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Inżynier Serwisu

SWEGON Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uruchomienia sprzedawanych urządzeń i systemów,

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,

  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii,

  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

  • znajomość obsługi w/w urządzeń,

  • znajomość automatyki układów wentylacyjno–klimatyzacyjnych,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowania,

  • chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Mile widziane

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu (uprawnienia SEP, F-gazowe )

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

To oferujemy

  • pracę w firmie z 50-letnim doświadczeniem o zasięgu europejskim,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.