Serwisant IT

  • Błonie, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno - kosmetycznych.
    Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie

    Opis stanowiska

    • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie ruchu sprzętu komputerowego i oprogramowania w drogeriach oraz w centrali,
    • Wymiany sprzętu w terenie,
    • Serwis bieżący, helpdesk telefoniczny.

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
    • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows XP/7,10,
    • Znajomość sprzętu komputerowego i technologii sieciowych LAN/WAN,
    • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,
    • Komunikatywność,
    • Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w soboty,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    interesującą
    pracę pełną wyzwań,
    narzędzia
    niezbędne
    do pracy,

    rabaty pracownicze na zakupy
    w drogeriach natura,
    możliwość
    skorzystania
    z pakietu benefitów.

    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589
    bottom