Oferta pracy

Serwisant IT - elektronik

DIGITAL sp. z o.o.O firmie

  • Gościniec 2
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DIGITAL sp. z o.o.

Gościniec 2

Szczecin

Firma Digital sp. z o. o. zajmuje się serwisowaniem oraz sprzedażą nowoczesnego sprzętu z branży IT (laptopy, komputery, telefony, tablety). Mamy 10 lat doświadczenia w naszej branży. Skupiamy się głównie na działaniach serwisowych i sprzedażowych prowadzonych przez Internet.

Nasz zespół pracuje w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług.

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek w laptopach, komputerach lub tabletach
  • Rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
  • Drobne naprawy / wymiany podzespołów w sprzęcie IT
  • Instalacje systemów operacyjnych

Wymagania:

  • znajomość budowy komputerów, laptopów
  • umiejętność diagnozowania usterek
  • minimum średnie wykształcenie
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania, komunikatywności, dokładności i sumienności.
  • umiejętności pracy w zespole.
  • doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość budowy telefonów i tabletów

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełnym etacie
  • system szkoleń dotyczący stanowiska
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • zapewniamy szkolenie i potrzebne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • pracę na Prawobrzeżu Szczecina

Zgłoś swoją kandydaturę klikając na poniższy link "APLIKUJ TERAZ"

Prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DIGITAL sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy