Oferta pracy

Serwisant IT

Via MedicaO firmie

Via Medica

Świętokrzyska 73

Gdańsk

Zadania:

  • Monitorowanie i diagnozowanie problemów z siecią firmową i dostępem do sieci Internet, drukarek
  • Nadawanie uprawnień dostępu użytkownikom sieci
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem stacji roboczych oraz urządzeń przenośnych i peryferyjnych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie zakupu sprzętu komputerowego, elektronicznego oraz telekomunikacyjnego i oprogramowania
  • Konfiguracja sprzętu oraz systemów operacyjnych i oprogramowania
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania
  • Przeprowadzanie okresowych audytów sprzętu i oprogramowania w firmie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości administracji systemami serwerowymi Windows
  • Dobrej znajomości administracji systemami serwerowymi Unix (Linux, FreeBSD)
  • Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows
  • Znajomości sieci opartych na TCP/IP
  • Znajomości zagadnień związanych z usługami poczty (Postfix, Exchange)
  • Bardzo dobrej znajomości Active Directory i zarządzania domenami Windows
  • Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyższego wykształcenia informatycznego lub pokrewnego
  • Samodzielności, systematyczności, bardzo dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej

Mile widziana:

  • Znajomość urządzeń Apple i systemu OSX
  • Znajomość central telefonicznych Slican
  • Znajomość systemów kontroli dostępu i RCP
  • Znajomość systemów CCTV firmy HIKVISION

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 30 lat pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy