Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant IT - Help Desk Specialist

FTF Columbus Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne w organizacji działającej w środowisku Windows (komputery/ telefony/ drukarki/ itp.);

  • obsługę użytkowników w zakresie konfiguracji sprzętu, systemów oraz aplikacji IT;

  • dbałość o wyposażenie komputerowe oraz urządzenia zapewniające sprawność działania obszaru IT (konserwacja, nadzór nad gwarancjami, zgłaszanie usterek, serwis pogwarancyjny);

  • bezpieczeństwo informacji oraz danych w zarządzanych systemach;

  • aktualizacja dokumentacji: bazy incydentów, bazy wiedzy i bazy sprzętu

  • udział w projektach wdrożeniowych oraz standaryzacyjnych w organizacji;

  • kontakty z firmami zewnętrznymi (dostawcy, serwis, utrzymanie sprzętu);

  • szkolenie użytkowników z obsługi narzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie profilowe;

  • min. roczne doświadczenie w obszarze serwis/helpdesk;

  • znajomość systemów operacyjnych i aplikacji Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania (szczególnie O365/M365, Windows 10, Active Directory);

  • bardzo dobra znajomość w zakresie technologii sprzętowych i programowych oraz najlepszych praktyk w tej dziedzinie;

  • komunikatywność, operatywność oraz samodzielność w realizacji zadań z użytkownikami w różnych lokalizacjach;

  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz umiejętność poszukiwania rozwiązań;

  • znajomość języka angielskiego (dokumentacja);

  • prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdów służbowych;

  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na komunikację z użytkownikiem.

To oferujemy

  • różnorodność zadań związaną ze specyfiką spółek;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w złożonej Grupie Kapitałowej;

  • pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na cel i efekty;

  • możliwość korzystania z ogólnofirmowych benefitów (zajęcia fitness, sauna, kriokomora, dofinansowanie do posiłków itp.).

FTF Columbus Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z największych grup w regionie CEE, w skład której wchodzą znane na rynku spółki takie jak: Synthos, Cersanit, Barlinek, Sklepy Komfort czy North Food oraz kilka innych inwestycji portfelowych w obszarze innowacyjnych technologii. Grupa działa w ponad 30 krajach i zatrudnia około 16.000 osób na całym świecie - zarówno w UE (Polska, Niemcy, Rumunia, Czechy) jak i na zewnątrz (Rosja, Ukraina).

Przewiń do profilu firmy