Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant IT

JANTARO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka sprzętu i oprogramowania

  • modernizacja i naprawa urządzeń fiskalnych, komputerów oraz drukarek kodów kreskowych

  • konfiguracja sieci komputerowych

  • instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania dedykowanego

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • znajomość technologii IT

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, odpowiedzialność

  • punktualność i dyspozycyjność

  • doświadczenie w zakresie systemów sprzedaży i automatycznej identyfikacji będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość oprogramowania sprzedażowego: PC Market, Konsola Kupca.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • współfinansowany pakiet medyczny

  • praca w terenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

JANTAR

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiego spektrum usług związanych z IT w systemach sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferujemy biznesowe rozwiązania IT w handlu, logistyce, przemyśle oraz sektorze publicznym. Dostarczamy rozwiązania dedykowane lub tworzymy od podstaw systemy informatyczne dla biznesu. Wspieramy klienta we wszystkich fazach inwestycji: od projektu przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenie, wdrożenie i serwis.

Spółka działa w oparciu o 3 główne marki Jservices – zaawansowane usługi IT (www.jservices.pl) , Jsoftware – tworzenie oprogramowania (www.jsoftware.pl) i Jlabels – produkcja etykiet (www.jlabels.pl).

Od wielu lat rozwijamy także nasz park maszynowy w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych w ramach kompleksowej obsługi klienta, dostarczając odpowiednie materiały eksploatacyjne wymagane do prawidłowej pracy obsługiwanych urządzeń.

Współpracujemy z międzynarodowymi i krajowymi liderami rynku IT.

Zobacz więcej: www.jantar.pl

Przewiń do profilu firmy