Oferta pracy

Serwisant IT / Młodszy serwisant IT

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

inż. Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych

  • Naprawa bieżących usterek sprzętowych

  • Instalowanie i konfiguracja oprogramowania użytkownika

  • Bezpośrednia oraz zdalna pomoc techniczna pracownikom w ich problemach ze sprzętem komputerowym i aplikacjami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowane: informatyka, elektronika, telekomunikacja techniczne

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze IT

  • Umiejętność instalacji, eksploatacji i naprawy sprzętu IT

  • Umiejętność posługiwania się miernikiem i lutownicą

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną sprzętu IT

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

PGZ Stocznia Wojenna to przedsiębiorstwo z prawie stuletnią tradycją działalności i jednocześnie część największego w Polsce (i jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej) koncernu obronnego, tj. Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin związanych z okrętownictwem i branżą obronną, oferując pracę w firmie z ogromną tradycją i przy projektach o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa RP.

Przewiń do profilu firmy