Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant IT - Technik informatyk - Informatyk

BIOMED NEUROTECHNOLOGIE sp. z o.o. spółka jawna

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

aleja Armii Krajowej 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników związane ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem do terapii

  • Instalacje oraz serwis sprzętu komputerowego

  • Instalowanie oprogramowania do terapii na sprzęcie klienta

  • Szkolenia stanowiskowe dla użytkowników aparatury

  • Uczestnictwo we wdrożeniach aparatury u klienta

  • Zarządzanie magazynem sprzętu oraz licencji

  • Konfiguracja środowiska serwerowego

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Testy sprzętu i nowych rozwiązań

  • Administracja systemami z rodziny Windows/Windows Server

  • Wdrażanie i utrzymanie zasad bezpieczeństwa

  • Podnoszenie efektywności operacyjnej firmy poprzez automatyzację procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie informatyczne, w trakcie studiów (kierunek informatyka lub pokrewne - warunek dostępność na pełen etat)

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej

  • Dobra znajomość konfiguracji typowych usług informatycznych, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami

  • Min. podstawy w zakresie konfiguracji środowiska LAN

  • Samodzielność w organizacji czasu pracy

  • Analityczne podejście do postawionych zadań i problemów

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę od zaraz

  • Zdobycie wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie neuronauk stosowanych

  • Elastyczne godziny pracy

  • Samodzielność i różnorodność wykonywanych zadań

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w siedzibie we Wrocławiu

O nas

Firma Biomed Neurotechnologie specjalizuje się we wprowadzaniu i popularyzowaniu nowych narzędzi i metod terapii w obszarze psychologii, medycyny i pedagogiki. Zakres naszej działalności to między innymi:

- dystrybucja i wdrożenia aparatury i oprogramowania wiodących na świecie producentów narzędzi terapeutycznych

- szkolenia z dziedzin takich jak: Biofeedback, EEG/QEEG, tDCS, terapia Metoda Warnkego, EEG dla neuroterapeutów, Sensomotoryka i in.