Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant IT

Akces s.c.

  • Lotników 7, Koniuchy, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Akces s.c.

Lotników 7

Koniuchy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie informatyczne dla Klientów naszej firmy w zakresie oprogramowania, sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych,

  • Nadzór i wsparcie w zakresie obsługi oprogramowania wdrażanego lub już posiadanego przez Klientów,

  • Doradztwo w zakresie doboru i wdrożenia optymalnych rozwiązań IT

  • Monitorowanie działania systemów informatycznych i infrastruktury programowej i sprzętowej,

  • Utrzymanie i aktualizacja oprogramowania oraz zapewnienie bezpieczeństwa danych,

  • Szkolenie i bieżące wsparcie z obsługi,

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z naszymi Klientami w celu zapewnienia optymalnego wsparcia IT

Nasze wymagania

  • Podstawowe:

  • Znajomość technologii IT,

  • Znajomość oprogramowania MŚP i ERP (znajomość oprogramowania firmy Insert będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość baz danych MS SQL,

  • Ogólne:

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji oraz sporządzania schematów technicznych,

  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych,

  • Znajomość technologii sieciowych,

  • Podstawowa znajomość Active Directory,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Cechy osobowe:

  • Umiejętności interpersonalne (praca z ludźmi),

  • Odpowiedzialność, rzetelność, rozwaga, punktualność,

  • Umiejętność zdobywania informacji i szybkiej nauki,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Asertywność,

  • Umiejętność pracy pod presją (czasu, ludzi, sytuacji),

  • Umiejętność adaptacji do nowych sytuacji,

  • Umiejętność improwizacji, kreatywność,

  • Samodzielność i przywiązywanie wagi do szczegółów,

  • Kultura osobista.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w młodym, zaangażowanym zespole

  • pracę nad wieloma ciekawymi projektami

  • niekorporacyjny klimat

O nas

Od 20 lat dostarczamy rozwiązania IT dla biznesu. Jesteśmy uznanym dostawcą i integratorem nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oferta zbudowana jest na know-how w dziedzinie efektywnego zarządzania, oraz nowoczesnej technologii informatycznej wspierającej procesy biznesowe. Tworzymy projekty z pasją i zaangażowaniem a celem jest jak najlepsze spełnienie oczekiwań Klienta.