Oferta pracy

Serwisant IT

Krajowy Rejestr Długów

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego działania stacji roboczych pracowników pod kątem sprzętu, systemów operacyjnych, oprogramowania, komunikacji oraz urządzeń peryferyjnych

  • Pomoc użytkownikom stacji roboczych w rozwiązywaniu problemów informatycznych

  • Obsługa aparatów telefonicznych i komórkowych

  • Współpraca z resztą zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość stosowanych w firmie technologii (wybrane z następujących: Microsoft Windows, pakiet Office, oprogramowanie firmowe, drukarki sieciowe, urządzenia peryferyjne, Service Desk, JIRA, Active Directory, technologie wideo lub inne w miarę potrzeb)

  • Samodzielność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Owocowe czwartki jeśli zdecydujesz się na pracę z biura 😊

  • Lekcje języka angielskiego

  • Szkolenia techniczne oraz konferencje

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz prawdopodobnie najlepsze bistro w mieście

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują