Oferta pracy

Serwisant jednostek kogeneracyjnych

Agrikomp Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby która dołączy do naszego zespołu na stanowisku

Nasza firma świadczy usługi w zakresie zabudowy technicznej oraz serwisu silników i zespołów prądotwórczych. Świadczymy usługi w zakresie:

  • Doradztwa technicznego
  • Montażu
  • Przeglądów
  • Napraw
  • Oraz wszelkich czynności związanych z utrzymaniem sprawności technicznej naszych urządzeń

Opis stanowiska:

  • Instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników gazowych
  • Naprawa i rozwiązywanie problemów jednostek kogeneracyjnych
  • Obsługa systemów diagnostycznych silników
  • Testowanie urządzeń po dokonanych naprawach
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia technicznego – mechanika, elektromechanika, budowa maszyn
  • Doświadczenia w pracy w serwisie
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B (po okresie wdrożeniowym praca przy serwisie biogazowni na terenie Czech i Polski)
  • Dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjności do szkolenia wdrożeniowego w Brnie (Republika Czeska)
  • Dobrej organizacji pracy, komunikatywności, dyspozycyjności, operatywności i samodzielności
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, czeskiego, nie jest to warunek konieczny, praca odbywa się w zespole Polaków

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Płatne nadgodziny oraz delegacje
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • 3-miesięczne szkolenie wdrożeniowe w Brnie (zagwarantowane zakwaterowanie oraz samochód służbowy na weekendowe powroty do Polski)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy