Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant

  • Kąty Wrocławskie, Strzelin, Kamieniec Wrocławski (pow. wrocławski), Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce
    zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej
    poszukuje osób na stanowisko:
    SERWISANT
    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Strzelin, Wrocław, Kamieniec Wrocławski (pow. wrocławski)

    Główne obowiązki:

    • montaż urządzeń do oczyszczania wody
    • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
    • naprawy gwarancyjne

    Oczekiwania:

    • własny samochód
    • telefon

    Oferujemy:

    • dodatkowe źródło dochodu
    • szkolenia praktyczne i teoretyczne

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj
    lub na adres pocztowy:

    Hydropure Polska Sp. z o.o., 52-214 Wrocław, ul. Gałczyńskiego 7