Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant/ka Automatów

  • Błonie, Pruszków, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o to niezależny operator vendingowy, oferujący od 1997 roku kompleksową usługę w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorstw w napoje gorące, zimne oraz przekąski. Zakres działalności firmy obejmuje samodzielną obsługę automatów, jak również wynajem lub sprzedaż maszyn wraz dostawą produktów. Firma należy do międzynarodowej grupy café+co posiadającej w całej Europie ponad 40 000 automatów.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    SERWISANT/KA AUTOMATÓW

    Rejon: Pruszków, Błonie, Włochy, Okęcie

    Zakres obowiązków:

    • Praca w terenie polegająca na obsłudze, zaopatrzeniu, serwisowaniu automatów.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B.
    • kultura osobista, uczciwość, sumienność, komunikatywność,  odpowiedzialność.
    • Znajomość podstaw elektroniki ( wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Niezbędny pakiet szkoleń.
    • Samochód oraz telefon służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.