Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Kierowca

PURE SOLVE Polska Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie urządzeń i dostawa produktów chemicznych (transport, załadunek i rozładunek, naprawa).

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów w ruchu krajowym).

  • Karta kierowcy oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej - uprawnienia na przewóz rzeczy.

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju.

  • Zdolności technicznych do wykonywania prostych napraw urządzeń mechanicznych.

  • Mile widziane uprawnienia do przewozu ładunków ADR oraz uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • Szkolenie zawodowe.

  • Możliwość stałej pracy w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie tej branży.

  • Narzędzia do pracy (iPad, samochód i telefon komórkowy do celów służbowych).

  • Stałe trasy w obrębie wyznaczonego terytorium (w i poza miejscem zamieszkania).

NCH Europe to spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki smarowniczej, uzdatniania wody, podczyszczania ścieków oraz utrzymania i konserwacji maszyn i urządzeń. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w Europie w sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym. Spółka NCH Europe jest obecna w 26 krajach, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i stanowi jeden z największych oddziałów NCH Corporation z siedzibą w Teksasie, USA.

W Europie nasza działalność obejmuje 6 głównych obszarów:

- środki smarne & dodatki do paliw (Lubricants & Fuel Additives)

- utrzymanie i konserwacja infrastruktury przemysłowej (Maintenance)

- narzędzia i połączenia mechaniczne (Tools & Fasteners)

- oczyszczanie ścieków (Waste Water)

- czyszczenie części maszyn (Parts Cleaning)

- uzdatnianie wody (Water Treatment)

www.ncheurope.com

Przewiń do profilu firmy