Oferta pracy

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

COMFORTCLIMA SERWISO firmie

5 500‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)

COMFORTCLIMA SERWIS

Trakt Brzeski 9

Warszawa

COMFORTCLIMA SERWIS to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań klimatyzacyjnych opartych na najnowszych technologiach przyjaznych środowisku. Przeprowadzamy montaż klimatyzacji oraz zajmujemy się serwisem. Projektujemy oraz instalujemy nowoczesne systemy wentylacji bez odzysku i z odzyskiem ciepła dla domów, biur, placówek handlowych i przemysłu. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz kadrę po to, aby móc sprostać wymaganiom w dziedzinie klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu oraz wentylacji. Jesteśmy Firmą wiarygodną i cenioną na rynku. Posiadamy szereg rekomendacji od naszych zadowolonych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do pracy osób z doświadczeniem w branży HVAC.

Zakres obowiązków i zadań kandydata na stanowisku:

  • samodzielna diagnostyka i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych (split i multisplit, VRF, centrale wentylacyjne),
  • dokonywanie przeglądów technicznych oraz bieżącej konserwacji istniejących instalacji i systemów, usuwanie awarii

Wymagania względem kandydata:

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne, (preferowane kierunki: elektryka, klimatyzacja i wentylacja, mechanika ale nie jest to warunek konieczny)
  • minimum 3 lata doświadczenia w branży klimatyzacji i wentylacji (HVAC - ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja)
  • samodzielność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • rzetelność, dokładność, uczciwość,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, dbałość o narzędzia oraz utrzymanie samochodu służbowego w należytym porządku,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne, techniczne, budowlane, elektryczne/elektroniczne - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • umowę o pracę na pełen etat, możliwość umowy zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa i premia
  • samochód służbowy, odzież robocza i narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju, szkolenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez COMFORTCLIMA SERWIS Janusz Kowalski z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Zgoda 15/5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest COMFORTCLIMA SERWIS Janusz Kowalski z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Zgoda 15/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy