Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Klimatyzacji i Wentylacji

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.O firmie

  • Jubilerska 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Jubilerska 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu klimatyzacji i wentylacji lub przy technicznym nadzorze instalacji klimatyzacji i wentylacji

  • Znajomość sterowników oraz komponentów automatyki central wentylacyjnych (El-Piast, Carel, Siemens, Jonhson Controls)

  • Znajomość systemów VRF, Multisplit, Split czołowych producentów (Daikin, Toshiba, Fujitsu, Mitsubishi, Hitachi, LG, Gree, Fuji itp.)

  • Wykształcenie techniczne

  • Certyfikaty ze szkoleń

  • Uprawnienia SEP i F-Gaz

  • Umiejętność lutowania twardego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (obiekty na terenie całej Polski)

  • Znajomość pakietu Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity pracownicze

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Spółka Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. z siedzibą w Warszawie poszukuje osoby do pracy w dziale compliance (umowa o pracę, pełny etat), odpowiedzialnej w szczególności za obszar cen transferowych, a także inne obszary wymagające zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami. Dział compliance spółki, oprócz cen transferowych, zapewnia m. in. wsparcie dla administratora danych w dziedzinie ochrony danych osobowych, przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML), raportowania schematów podatkowych.

Przewiń do profilu firmy