Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

PMP Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o.

6 00012 000 brutto / mies.

Łany 6

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie awarii i usterek oraz ich usuwanie,

  • naprawa urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych,

  • konserwacja, okresowe przeglądy urządzeń – system klimatyzacji i wentylacji,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • montaż i uruchomienia nowych urządzeń.

Podział czasu pracy
10%

Praca biurowa

90%

Praca w terenie (Warszawa i Okolice)

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie zawodowe w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych : min. 5 lat,

  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV,

  • znajomość podstaw chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, automatyki,

  • uprawnienia F- gazowe,

  • umiejętność lutowania twardego,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność.

Mile widziane

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • szkolenia przygotowujące do wykonania obowiązków i podnoszące kwalifikacje,

  • niezbędne narzędzia do wykonania powierzonych zadań,

  • auto serwisowe,

  • telefon, komputer,

  • możliwość przystąpienia do pakietu ubezpieczenia zdrowotnego EnelMed.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma PMP Technika Klimatyzacyjna Sp z.o.o, zatrudni osobę na stanowisko: Serwisant klimatyzacji i wentylacji.

Przewiń do profilu firmy