Oferta pracy

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Daglo Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szyszkowa 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Daglo Sp. z o.o.

Szyszkowa 1

Warszawa

Firma Daglo Sp. z o.o. jest autoryzowanym punktem serwisowo-instalacyjnym wielu producentów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Spółka oferuje kompleksową obsługę techniczną budynków różnego typu m.in.: budynki biurowe, serwerownie, obiekty służby zdrowia, hale przemysłowe.

Firma Daglo Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • serwis, przegląd oraz naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;
  • pomoc przy montażu nowych urządzdeń.

Mile widziana osoba posiadająca:

  • doświadczenie na stanowisku w branży instalacyjnej;
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP gr.1 oraz F-Gazy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wiedzę z dziedziny elektryki/automatyki/elektroniki.

Osobie zatrudnionej na stanowisku serwisant oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Prace w młodym zespole z dużym doświadczeniem;
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia;
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji pracowniczych;
  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy