Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Adetronik Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu urządzeń/systemów i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, (klimatyzatory typu split, multisplit, VRF itp.) w tym m.in.:

  • naprawa, konserwacje, montaż urządzeń i instalacji technicznych (HVAC)

  • wykonywanie planowych przeglądów

  • tworzenie raportów z prac serwisowych i dodatkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe w kierunku inżynierii środowiska mile widziane (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)

  • doświadczenie w naprawach i konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

  • praktyczna znajomość z zakresu elektryki i automatyki urządzeń chłodniczych

  • czynne prawo jazdy kat.B - wymagane

  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, chęć podnoszenia kwalifikacji

  • świadectwa kwalifikacji G1, G2, G3 D i E będą mile widziane

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (po okresie próbnym podstawa + premia uzależniona od jakości wykonywanej pracy)

  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia

  • interesujący zakres zadań

  • przyjazne środowisko pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku )

  • możliwość korzystania z pakietu: medycznego, sportowego

  • profesjonalne zewnętrzne szkolenia

  • niezbędne narzędzia prac

Adetronik Sp. z o. o.

Adetronik Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, realizującą swoje usługi na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy