Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant klimatyzacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hagler SERVICES Sp. z o.o.

    Jesteśmy polską firmą obsługującą technicznie instalacje na terenie Warszawy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób do obsługi naszych nieruchomości biurowych. Ofertujemy pracę w rodzinnej przyjaznej atmosferze z uczciwym podejściem do pracownika i naszych kontrahentów.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Szukamy pracownika na stanowisko serwisanta urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

    Stała praca na terenie budynków biurowych w Warszawie

    Zakres obowiązków:

    • serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych
    • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i kontroli szczelności
    • naprawy
    • instalacje urządzeń (podłączenie/uruchomienie)
    • przygotowywanie protokołów serwisowych i raportowanie wyników pracy do centrali firmy, sporządzanie dokumentacji fotograficznej

    Wymagania wobec kandydatów:

    • doświadczenie w zawodzie,
    • umiejętność/uprawnienia do lutowania
    • prawo jazdy kat. B
    • podstawowa obsługa komputera (poczta elektroniczna, skanowanie raportów, wysyłanie zdjęć itd.)
    • umiejętność samodzielnej diagnozy i usuwania awarii
    • wykształcenie kierunkowe będzie atutem

    Cechy charakteru poszukiwanego przez nas pracownika:

    • uczciwość, pracowitość, samodzielność, sumienność, dokładność, punktualność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, chęć do pracy i samorozwoju, chęć kształcenia i pogłębiania swoich umiejętności, dbałość o wizerunek pracodawcy

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia, system premii zależny od osiąganych wyników i jakości pracy - premie za terminowe i skuteczne wykonywanie napraw
    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia do pracy (narzędzia serwisowe, samochód służbowy, telefon, tablet itd.)
    • możliwość wyjazdów na szkolenia i zdobywania dalszych uprawnień
    • przyjazną atmosferę i uczciwe podejście do pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.