Oferta pracy

Serwisant Komputerowy

SL ComputerO firmie

3 500‐4 500 zł brutto / mies.

SL Computer

Marii Curie-Skłodowskiej 18

Olsztyn

Jesteśmy firmą komputerową która zajmuje się sprzedażą nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz jego serwisowaniem od kilkudziesięciu lat. Marka SL Computer jest mocno rozpoznawalna w Olsztynie jak i w całym regionie. Dostarczamy naszym klientom wszystko co najlepsze. Dbamy o potrzeby naszych klientów i je zaspakajamy. Działamy w salonie stacjonarnym w Olsztynie w którym mieści się też serwis sprzętu komputerowego. Wprowadzamy najwyższe standardy obsługi klientów. Zajmujemy się też sprzedażą przez internet oraz serwisowaniem sprzętu u klienta.

Naszą siłą jest zespół ludzi, którzy gotowi są pomagać naszym klientom w dokonywaniu wyborów oraz zaspakajaniu ich potrzeb na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie (naprawa) sprzętu komputerowego: komputerów, laptopów, tabletów, oprogramowania.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem. Obsługa klienta w serwisie.
  • Budowanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego.
  • Znajomość budowy komputera,laptopa, umiejętność montażu/demontażu podzespołów.
  • Konfiguracja wykrywanie i usuwanie konfliktów sprzętowych, usuwanie usterek.
  • Zaangażowanie, kreatywność i poświęcenie.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.
  • Umiejętność kulturalnej komunikacji z drugim człowiekiem.
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • partnerskie stosunki, miłą atmosferę;
  • pracę od pn do pt w godzinach 10-18 i w sobotę od 10 do 14;
  • zdobywanie nowych doświadczeń;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia za wyniki;
  • poznawanie nowoczesnych technologii oraz nowości sprzętowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy