Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant -konserwator instalacji telematyki drogowej

ZABERD SPÓŁKA Z O.O.

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac utrzymaniowych(serwis i konserwacja) przy instalacjach telematyki drogowej- stacje dynamicznego ważenia pojazdów, stacje pomiarów ruchu, itp. na terenie kraju;

  • usuwanie awarii;

  • wykonywanie objazdów i kontrola stanu instalacji telematyki,

  • prace administracyjne związane z zakresem zadań

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z instalacji elektrycznych, teleinformatycznych;

  • umiejętność obsługi komputera, w tym programy biurowe;

  • prawo jazdy min. Kat B;

  • uprawnienia SEP do 1kV;

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym i zadaniowym

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz nabytych uprawnień

Zaberd Sp. z o.o. zajmująca się w sposób kompleksowy inżynierią ruchu drogowego, oferująca usługi w zakresie oznakowania dróg, budowy sygnalizacji świetlnej i oświetlenia ulicznego, zimowego oraz letniego utrzymania dróg .

Przewiń do profilu firmy