Logo Pracuj.pl

Serwisant-Konserwator mobilny

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.O firmie

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

Leśna 57

Czołowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż części bram i kurtyn przeciw-pożarowych,
  • Aktywny udział w realizacji usług serwisowych i przeglądów,
  • Wykonywanie raportów z przeprowadzonych prac,
  • Dbałość o powierzony sprzęt (min. samochód serwisowy, telefon komórkowy, narzędzia),
  • Kontrola i rozliczanie mobilnego magazynu części zamiennych,

Podział czasu pracy

80%

praca w terenie na obiektach realizowanych przez firmę

20%

praca w siedzibie firmy, rozliczanie pracy, dokumenty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o specjalności elektryk, elektronik, mechanik, lub automatyk,
  • Znajomość urządzeń elektrycznych oraz zasad ich działania,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy,
  • Prawo jazdy kat. „B”,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie delegacyjnym - 4 dni w tygodniu w terenie
  • Odpowiedzialność, kreatywność i dynamika w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży p-poż
  • Doświadczenie w pracy serwisowej i remontach oraz przeglądach serwisowych
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych lub gazowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne od pierwszego dnia pracy
  • Możliwość uczestniczenia w bardzo dobrym ubezpieczeniu na życie
  • Dofinansowanie karty multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy firmą rodzinną, liderem w branży przeciwpożarowej - producentem bram i kurtyn

Serwisant-Konserwator mobilny, Leśna 57, Czołowo (pow. poznański)