Oferta pracy

Serwisant-Konserwator mobilny

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

Leśna 57

Czołowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż części bram i kurtyn przeciw-pożarowych,

  • Aktywny udział w realizacji usług serwisowych i przeglądów,

  • Wykonywanie raportów z przeprowadzonych prac,

  • Dbałość o powierzony sprzęt (min. samochód serwisowy, telefon komórkowy, narzędzia),

  • Kontrola i rozliczanie mobilnego magazynu części zamiennych,

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie na obiektach realizowanych przez firmę

20%

praca w siedzibie firmy, rozliczanie pracy, dokumenty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o specjalności elektryk, elektronik, mechanik, lub automatyk,

  • Znajomość urządzeń elektrycznych oraz zasad ich działania,

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy,

  • Prawo jazdy kat. „B”,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie delegacyjnym - 4 dni w tygodniu w terenie

  • Odpowiedzialność, kreatywność i dynamika w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży p-poż

  • Doświadczenie w pracy serwisowej i remontach oraz przeglądach serwisowych

  • Posiadanie uprawnień elektrycznych lub gazowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bardzo dobre wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne od pierwszego dnia pracy

  • Możliwość uczestniczenia w bardzo dobrym ubezpieczeniu na życie

  • Dofinansowanie karty multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy firmą rodzinną, liderem w branży przeciwpożarowej - producentem bram i kurtyn

Przewiń do profilu firmy