Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KOSZALINIE

  • Mieszka I 39, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Dodatkowo jedna sobota w miesiącu
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 12:00 - 20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Mieszka I 39

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • o Przygotowanie placy egzaminacyjnych zgodnie z planem egzaminów

  • o Zabezpieczenie właściwego stanu technicznego i estetycznego pojazdów umożliwiające przeprowadzanie egzaminów zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • o Konserwacja terenów zielonych (koszenie, sprzątanie, odśnieżanie);

  • o Dbanie o właściwą eksploatacje pojazdów (pilnowanie terminowości przeglądów technicznych i serwisowych; rozliczanie zużytego paliwa oraz tankowanie pojazdów)

  • o Wykonywanie drobnych zakupów i prac konserwacyjnych, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy min. kat. B, dodatkowe kat. prawa jazdy mile widziane

  • Stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku pracownika technicznego;

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie;

  • Sumienność.

To oferujemy

  • 1. Stanowisko: pracownik techniczny

  • 2. Miejsce wykonywania pracy: Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Koszalinie, ul. Mieszka I-go 39, 75-124 Koszalin

  • 3. Wymiar czasu pracy: pełny etat / pół etatu lub umowa zlecenie

  • 4. Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy lub umowa zlecenie