Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

SYSTEMCOLD SOLUTIONS sp. z o.o.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy okresowe instalacji i urządzeń klimatyzacji i wentylacji,

  • serwis urządzeń klimatyzacji i wentylacji,

  • naprawy instalacji i urządzeń klimatyzacji i wentylacji,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie - technik chłodnik),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • dyspozycyjność, sumienność, punktualność,

  • kultura osobista na odpowiednim poziomie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa elektronarzędzi,

  • dyspozycyjność do wyjazdów w delegacje na terenie Polski,

  • mile widziane wszelkie uprawnienia podnoszące kwalifikacje pracownika (szkolenia F-gaz, SEP)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • stawkę 25-35 zł/h netto - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • delegacje dodatkowo płatne,

  • szkolenia branżowe i możliwość zdobycia uprawnień,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • potrzebne narzędzia, sprzęt do wykonania pracy,

  • zapewniamy samochód służbowy oraz telefon.

O nas

SystemCold to firma wykonująca kompleksowe usługi związane z systemami wentylacji i klimatyzacji, współpracujemy z dużymi firmami, jak i klientami indywidualnymi. Oferujemy między innymi serwis klimatyzacji, serwis wentylacji, montaż klimatyzacji, montaż wentylacji. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (ang. Heating, Ventilation, Air Conditioning- HVAC) i jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.