Logo Pracuj.pl

Serwisant

NEOSTRAIN sp. z o.o.O firmie

7 000–9 700
brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

NEOSTRAIN sp. z o.o.

Lipowa 3

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleconych cyklicznych oraz doraźnych prac serwisowych
  • Diagnostyka oraz terminowe rozwiązywanie usterek oraz uszkodzeń
  • Naprawa oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • wsparcie techniczne Klientów
  • Utrzymanie odpowiednich poziomów części zamiennych w celu sprawnego zamknięcia przyjętych zgłoszeń
  • Uruchamianie i testowanie systemów w miejscu ich przeznaczenia
  • Opracowywanie niezbędnych raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, inne pokrewne)
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr, oscyloskop)
  • Praktyczna znajomość standardów komunikacyjnych (RS232, RS485, ProfiNet, ProfiBus)
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Linux i ogólna znajomość systemów komputerowych)
  • Prawo jazdy kat B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Dyspozycyjność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania
  • Uprawnienia UDT kat. IP oraz SEP do 1kV będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Samochód do celów służbowych, komputer, telefon
  • Praca w przy innowacyjnych i ciekawych projektach
  • Praca w „niekorporacyjnych” warunkach
  • Praca na pełny etat lub B2B

O nas

NeoStrain Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z dziedziny technologii pomiarowych stosowanych w monitoringu bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji obiektów budowlanych.

Serwisant, Lipowa 3, Podgórze, Kraków