Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Marel

6 00010 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • serwis kotłów, pomp ciepła firmy Viessmann

  • wykonywanie usług serwisowych w terenie

  • montaż urządzeń i aparatury sterującej,

  • pierwsze uruchomienia,

  • okresowe przeglądy techniczne,

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,

  • szkolenie użytkowników z zakresu obsługi urządzeń,

  • doradztwo techniczno-serwisowe dla klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie lub doświadczenie techniczne

  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki

  • komunikatywność i samodzielności w pracy,

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • lojalność

  • umiejętność pracy w zespole

  • ważne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku techniki grzewczej

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • przyjazną atmosferę w doświadczonym i pomocnym zespole,

  • odpowiedzialną pracę na ciekawym stanowisku,

  • niezbędne wyposażenie (samochód służbowy, telefon komórkowy, narzędzia serwisowe).

O nas

MAREL jest jedną z wiodących firm branży instalacyjnej od ponad 33 lat, obecną na rynku i konsekwentnie realizującą idee wdrażania nowoczesnych technologii z korzyścią dla klientów oraz środowiska naturalnego.

Celem działania firmy jest promocja nowatorskich i ekologicznych rozwiązań, rzetelna pomoc, ułatwienie dostępu do informacji technicznej, materiałów i urządzeń, które ze względu na swoją jakość i innowacyjność wyznaczają nowe standardy w dziedzinie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i fotowoltaiki.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego też mogą Państwo liczyć na fachową informację i profesjonalne wykonanie instalacji według Państwa oczekiwań.

Pozostajemy razem z Wami również po zakończeniu inwestycji , świadcząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, o jakości którego świadczy przyznanie nam statusu serwisu fabrycznego firmy Viessmann.