Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.

Osiedle Złotej Jesieni 4

Bieńczyce

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisowa Klientów w zakresie wykonywania przeglądów okresowych, instalacji, napraw systemów bezpieczeństwa (detekcja gazów) na terenie całego kraju.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność ( praca przeważająco w delegacji od poniedziałku do piątku ).

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka przemysłowa...).

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dobry stan zdrowia.

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w Dziale Usług.

  • Dodatkową premię za pracę w delegacji.

  • Ciekawą pracę umożliwiającą rozwój.

  • Szkolenia branżowe.

O nas

Firma zajmuje się produkcją, instalacją, uruchamianiem i serwisowaniem systemów detekcji gazów.