Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Multi Gastro Sp. z o.o.

4 2006 200 brutto / mies.
  • Józefa Marcika 29
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Józefa Marcika 29

Kraków

Multi Gastro to dynamicznie rozwijająca się firmą z branży gastronomicznej. Od ponad 10 lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń gastronomicznych niezbędnych do codziennego funkcjonowania różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami z całego świata. Posiadamy największy salon sprzedaży w Małopolsce. Nasza firma zatrudnia ponad 25 osób. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół.

W związku z niezwykle szybko rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi poszukujemy energicznych osób do pracy w roli serwisanta.

Serwisant

Opis stanowiska:

  • serwisowanie urządzeń chłodniczych, elektrycznych i gazowych
  • analizowanie, diagnozowanie oraz usuwanie usterek
  • montaż urządzeń w lokalach gastronomicznych
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki, hydrauliki, chłodnictwa
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi urządzeń gastronomicznych lub chłodniczych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawienia SEP

Oferujemy:

  • prywatną opiekę zdrowotną
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę MultiSport
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód i telefon
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • cykliczne szkolenia
  • godziny pracy 8:30 - 16:30 pn-pt

Ogłoszenie archiwalne