Ta oferta pracy jest nieaktualna od 650 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TELWAY Sp. z o.o.

    TELWAY Sp. z o.o. współpracuje z wieloma partnerami krajowymi i zagranicznymi. Przedmiotem działalności firmy są rozwiązania z zakresu elektroniki drogowej. Głównym odbiorcą produktów i usług firmy TELWAY są jednostki administracji drogowej, koncesjonariusze autostrad i spółki operatorskie.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Serwisant

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    OPIS STANOWISKA:

    • serwis techniczny urządzeń i systemów elektroniki drogowej,
    • testy wdrożeniowe urządzeń i podzespołów elektronicznych,
    • montaż wyrobów gotowych,
    • uruchomienia i testy urządzeń w terenie,
    • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis techniczny w terenie,
    • kontrola jakości i certyfikacja wyrobów,
    • wsparcie logistyczne przy zamówieniach materiałów i podzespołów.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie min. średnie o profilu elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne,
    • podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami TCP/IP, komunikacją szeregową, optyczną i bezprzewodową,
    • umiejętności manualne pozwalające na swobodne operowanie podstawowymi narzędziami,
    • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane uprawnienia SEP,
    • odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz zaangażowanie,
      • gotowość do podróży służbowych.

    OFERYJEMY:

    • umowę o pracę w wyjątkowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia,
    • pracę w przyjaznej atmosferze.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
    pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.