Oferta pracy

Serwisant

KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. Sp. Komandytowa O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą wykonującą serwisy prężnie rozwijającej się sieci marketów.
Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Serwisant

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii na marketach („złota rączka”)
  • bieżąca obsługa zgłoszeń dotyczących awarii technicznych na marketach,
  • organizacja, nadzór i weryfikacja zlecanych prac remontowych,
  • przygotowywanie i rozliczanie zlecanych prac,
  • wypełnianie protokołów usług serwisowych,

Wymagania:

  • umiejętność wykonania napraw ogólnobudowlanych,
  • doświadczenie w zakresie napraw technicznych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w obrębie miejsca zamieszkania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy