Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Pellasx Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania urządzeń;

  • Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw, przeglądów i regulacji;

  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem;

  • Raportowanie działań serwisowych;

  • Ścisła współpraca z Działem Technicznym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne;

  • Znajomość zagadnień z dziedziny instalacji grzewczych;

  • Zaangażowanie i sumienność;

  • Kreatywność i zdolność analizowania problemów;

  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie północnej Polski;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta;

  • Znajomość budowy i działania - urządzeń grzewczych (kotłów, palników pelletowych);

  • Znajomość j. angielskiego;

  • Miejsce zamieszkania okolice Piły, Bydgoszczy.

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – lidera w swojej branży;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy;

  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji i zdobywania nowych umiejętności;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Pracę stałą w oparciu o umowę o pracę;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy