Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

TECHNICZNA OBSŁUGA FARM MLECZNYCH MIECZYSŁAW STASIAK

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • serwis, montaż i usuwanie awarii urządzeń udojowych i chłodniczych

  • okresowe przeglądy

  • obsługa narzędzi i urządzeń w warsztacie firmowym

  • świadczenie pracy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie związane z mechaniką, elektryką lub elektroniką

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży rolniczej ukierunkowanej na produkcję mleka

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i kompetencji

  • stabilną pracę w firmie będącej na rynku od ponad 30 lat, ściśle współpracującej z międzynarodową korporacją Delaval

  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom, oraz pracy z najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku w tym przy robotach udojowych

O nas

Firma jest autoryzowanym dealerem Delaval