Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

RAWICOMO firmie

  • Łabiszyn

    Łabiszyn, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii

  • Bieżące naprawy

  • Okresowe przeglądy i pomiary elektryczne

  • Montaż i konfiguracja stacji ładowania

  • Raportowanie wykonanych prac

  • Wsparcie działu przy tworzeniu dokumentacji technicznej

  • Odbiory stacji przez Urząd Dozoru Technicznego

  • Inne zadania biurowo – administracyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne elektrotechniczne, elektroniczne lub pokrewne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym

  • dobra znajomość Word i Excel

  • doświadczenie w naprawach instalacji i urządzeń elektrycznych

  • samodzielność i zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność związana z pracą w serwisie, w całym kraju

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • ważne uprawnienia SEP 1kV będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpraca w oparciu o własną działalność

  • praca na pełny etat

  • telefon służbowy bez limitu połączeń

  • laptop

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • premie za wyniki

  • ubezpieczenie grupowe

RAWICOM

Firma RAWICOM sp. z o.o. Sp.k. to firma z ponad 10 letnią tradycją. Nasze 2 główne obszary działalności to: budowa elektrowni fotowoltaicznych w kraju i za granicą oraz dystrybucja i instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych

Jesteś ambitna/y, chcesz efektywnie pracować i zarabiać ? Znajdziesz u nas miejsce dla siebie na długie lata.

Przewiń do profilu firmy