Oferta pracy

Serwisant LCS

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.O firmie

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.

Szymona Szymonowica 85

Kraków

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy ponad 28 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

W związku z dalszym rozwojem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja serwisu urządzeń KB w centrum serwisowym w Krakowie polegającego na diagnostyce urządzeń, demontażu, montażu i testach realizowanych zgodnie z dokumentacją KB.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane średnie techniczne,
  • doświadczenie w produkcji lub serwisie urządzeń technicznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość MS Offfice,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną i ciekawą pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, „wczasy pod gruszą”, program Multisport),
  • dodatkowe premie i nagrody.

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego z dopiskiem w temacie „Serwisant LCS”.

Please enclose the following clause: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. nr KRS: 0000101217 na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją zamieszczoną na stronie internetowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy