Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant linii technologicznych w przemyśle

ELEROND sp. z o.o.

9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prace serwisowe przy liniach technologicznych w zakładach przemysłowych

  • Zakres: demontaż i montaż zużytych / uszkodzonych elementów linii, naprawy bieżące i konserwacja, relokacja maszyn oraz linii technologicznych, utrzymanie ruchu

  • Prace wykonywane są w zespołach od 2 do 8 osób głównie na terenie Niemiec, ale również we Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Polski

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (z chęcią przyjmiemy również osoby z wyższym wykształceniem technicznym, których ambicją jest w przyszłości kierowanie zespołami i projektami)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • zdolności manualne

  • mile widziana umiejętność spawania oraz doświadczenie mechaniczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, pracowitość, kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • gotowość do podjęcia wyzwania, jakim jest wymagająca praca fizyczna, w trudnych warunkach

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie – od 9.000,00 do 12.000,00 zł netto miesięcznie

  • zakwaterowanie podczas delegacji

  • samochód służbowy w segmencie D

  • prywatną opiekę medyczną Medicover w pakiecie Premium

  • ubezpieczenie podróżne

  • świadczenia urlopowe

  • przyjazną atmosferę

  • czas pracy: 180 godzin miesięcznie (średnia liczona w okresie 12 miesięcy)

  • czas trwania jednego projektu: od 5 do 21 dni

  • możliwość pracy w różnych krajach

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji językowych poprzez pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży, w której rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników (serwisant linii technologicznych jest jednym zawodów z wymienianych wśród najbardziej poszukiwanych przez pracodawców w ciągu najbliższych lat)

  • szansa na rozwój w obszarze mechaniki, elektrotechniki, spawalnictwa, prowadzenia projektu

  • szansa na awans pionowy (Kierownik Projektu) lub poziomy (przeniesienie do działu montażu robotów)

O nas

Jesteśmy jedną z największych firm inżynierskich w regionie. Działamy od wielu lat w obszarach nowoczesnych technologii. Realizujemy i serwisujemy instalacje przemysłowe w Polsce i Europie.