Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

"ENERGO - SECURITY SERWIS" sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Serwis - Konserwacja, naprawa, montaż oraz uruchamianie instalacji teletechnicznych na obiekcie w zakresie:

  • systemów przeciwpożarowych, (SSP, SUG)

  • przeglądy systemów ochrony technicznej (SSWiN, KD, VSS)

  • dokonywanie napraw i/lub wymian elementów,

  • wykonywanie testów prawidłowego działania systemów,

  • uruchomienia instalacji,

  • współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym.

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów na terenie całego kraju,

  • dokładność i rzetelność,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w serwisie/montażu instalacji niskoprądowych (kablowanie, montaż elementów), certyfikaty i uprawnienia (jeśli ich nie posiadasz zapewnimy Ci odpowiednie szkolenia)

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę
umowę o pracę,

  • rozwój i pozyskanie nowych kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, oraz pracę w zespole,

  • Dostępne stanowiska: Młodszy serwisant (Młodszy specjalista), Serwisant (Specjalista), Starszy Serwisant (Główny Specjalista).

  • Wynagrodzenie 6000 do 9000 brutto (uzależnione od stanowiska)

O nas

Firma Energo-Security Serwis Sp. z o.o. to zespół inżynierów, techników, projektantów, serwisantów, wizjonerów branży bezpieczeństwa. Nieprzerwanie od ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem, serwisem i montażem systemów bezpieczeństwa takich jak Kontrola Dostępu, Telewizja Przemysłowa, Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy Sygnalizacji Pożaru, Systemy Zarządzania Kluczami, Systemy Klucza Generalnego (Master Key), Systemy Gaszenia Wodą, Stolarka Drzwiowa, Ogrodzenia i inne. Oferujemy specjalistyczną wiedzę techniczną i wysoką jakość usług naszym Klientom z obszaru Energetyki, Komunikacji, Telekomunikacji, Muzeów, Budownictwa.