Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

ALFA LAVAL POLSKA sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za naprawy, serwis i uruchomienia wymienników ciepła produkcji Alfa Laval.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie techniczne ( mechaniczne / elektryczne )

  • doświadczenie w pracy w serwisie wyjazdowym – minimum 3 lata

  • umiejętność rzetelnego prowadzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną

  • umiejętność rozwiązywania skomplikowanych zagadnień technicznych

  • prawo jazdy kat B

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych i reprezentowanie firmy u klienta

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • wysoką kulturę osobistą

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w kwestiach technicznych

To oferujemy

  • samodzielną pracę w dynamicznym zespole

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • niezbędne narzędzia i środki do realizacji powierzonych zadań w profesjonalnym serwisie

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • pakiet medyczny

  • samochód służbowy

O nas

Alfa Laval jest światowym dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich. Dostarczane komponenty, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają Klientom optymalne i bezawaryjne prowadzenie procesów.