Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Powers Maszyny Sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 brutto / mies.
  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Powers Maszyny Sp. z o.o. to dystrybutor maszyn i urządzeń do przemysłu wydobywczego. W ofercie firmy znajdują się maszyny krusząco-sortujące takich firm jak KLEEMANN GmbH, RUBBLE MASTER, LINDNER. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości mobilnych maszyn do kamieniołomów, żwirowni oraz zakładów recyklingowych.

Serwisant

W związku z ciągłym podwyższaniem standardów obsługi i rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta.

OPIS STANOWISKA

wykonywanie napraw i przeglądów maszyn, przeprowadzanie inspekcji maszyn, wsparcie pracowników klienta w zakresie obsługi i konserwacji maszyn.

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika lub mechanika (naprawy pojazdów, maszyn  budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.),
  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • praktyczne zdolności do prac serwisowych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana umiejętność czytania schematów hydraulicznych,

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie zadaniowe
  • szkolenia
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (wyposażony samochód, telefon, laptop).

Ogłoszenie archiwalne