Logo Pracuj.pl

Serwisant

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie instalacji: kolektorów słonecznych, kotłów CO, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe) lub pokrewne
  • Min. 1 rokdoświadczenia jako serwisant, konserwator, montażysta – warunek konieczny
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w powierzonym regionie (prawo jazdy kat. B)
  • Podstawowa wiedza z tematu instalacji CO oraz elektryki
  • Własna działalność gospodarcza będzie mile widziana
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalność,
  • Pakiet szkoleń
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 35 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 12 000 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.

Serwisant, lubelskie