Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Bizerba Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń marki BIZERBA

  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna klientów;

  • Przeprowadzanie legalizacji urządzeń

  • Instalacja i uruchomienie urządzeń u klienta

  • Praca u klientów na terenie województwa lubelskiego

Nasze wymagania

  • Minimalne wykształcenie: zawodowe techniczne (związane z automatyką, mechaniką lub elektroniką)

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą maszyn i urządzeń min. 2 lata

  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń mobilnych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie, sumienność, elastyczność i odpowiedzialność

  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie i w profesjonalnym zespole;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Szkolenia – rozwój zawodowy, podnoszenie własnych kwalifikacji;

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon,

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu

  • Wynagrodzenie składa się z elementu stałego (pensja) i zmiennego (premia).

Bizerba Polska Sp. z o. o.

Bizerba Polska jest wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń marki BIZERBA do ważenia, krojenia i etykietowania dla handlu i przemysłu. Przywiązujemy ogromną wagę do kultury organizacyjnej oraz koncentrujemy się na takich wartościach jak: niezawodność, integracja, innowacyjność, orientacja na klienta, otwartość oraz przejrzystość.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres firmy: Bizerba Polska Sp. z o.o. ul. Anny Walentynowicz 10, 20-328 Lublin lub poprzez przycisk aplikowania.