Logo Pracuj.pl

Serwisant

Bizerba Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna diagnoza i rozwiązywanie problemów użytkowników w obsłudze systemu i urządzeń marki BIZERBA
  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna klientów;
  • przygotowanie oraz asysta przy legalizacji urządzeń
  • Instalacja i uruchomienie urządzeń u klienta
  • Praca u klientów na terenie województwa lubelskiego

Nasze wymagania

  • Minimalne wykształcenie: zawodowe techniczne (związane z informatyką, mile widziane z automatyką, mechaniką lub elektroniką)
  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem IT, naprawą urządzeń u klienta
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń mobilnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość narzędzi zdalnych (Microsoft Teams, Team Viewer, VNC)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, sumienność, elastyczność i odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie i w profesjonalnym zespole;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia – rozwój zawodowy, podnoszenie własnych kwalifikacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon,
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu
  • Wynagrodzenie składa się z elementu stałego (pensja) i zmiennego (premia)

Bizerba Polska Sp. z o. o.

Bizerba Polska jest wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń marki BIZERBA do ważenia, krojenia i etykietowania dla handlu i przemysłu. Przywiązujemy ogromną wagę do kultury organizacyjnej oraz koncentrujemy się na takich wartościach jak: niezawodność, integracja, innowacyjność, orientacja na klienta, otwartość oraz przejrzystość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikuj

Serwisant, Lublin