Logo Pracuj.pl

Serwisant

TSG POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja sprzętu i urządzeń
  • kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń
  • wykonywanie napraw i konserwacji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • raportowanie do przełożonych
  • stosowanie przepisów BHP/HSSE

Nasze wymagania

  • wykształcenie lub doświadczenie techniczne
  • prawo jazdy
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • obsługa komputera

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń branżowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia przez udział w ciekawych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie i w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

TSG POLSKA sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą firmą wspierającą inwestorów w budowie i w rozwiązaniach technologicznych dla stacji paliwowych dla flot. Wynika to z dostępu nie tylko do najnowszych technologii, ale również profesjonalnych standardów pracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy, potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak i elektromobilnością.

Zobacz więcej: www.tsg-solutions.com/pl

Serwisant, lubuskie