Oferta pracy

Serwisant

APATOR POWOGAZ S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola zleconych kontraktów - współpraca z właściwymi kierownikami regionu

  • Wdrożenia u klientów Radiowego Systemu Odczytu

  • Montaż urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Radiowego Systemu Odczytu

  • Koordynacja programowania nakładek oraz dostaw do podwykonawców

  • Samodzielne programowanie i wymiana nakładek w sytuacjach serwisowych

  • Koordynacja prac związanych ze wdrożeniem systemów radiowych

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi programów odczytowych

  • Raportowanie o zaobserwowanych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu urządzeń

  • Koordynacja prac związanych z odczytami (opracowanie i gromadzenie danych oraz przekazywanie danych do klientów w ustalonych terminach)

  • Serwis, w tym: przeglądy terminowe, wymiana uszkodzonych urządzeń, aktualizacja oprogramowania)

  • Naprawa urządzeń produkcji APATOR POWOGAZ S.A zgłoszonych w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym: Ciepłomierzy kompaktowych, Ciepłomierzy rozłącznych, Czujników, Wodomierzy mieszkaniowych, Pozostałych urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie Średnie w zakresie instalacji i ciepłownictwa

  • Znajomość obsługi komputera w tym Excel, SQUL

  • Wiedzy w zakresie urządzeń i systemów pomiarowych w zakresie wody i ciepła

  • Dyspozycyjność częste wyjazdy służbowe

  • Prawo jazdy kat B

  • Umiejętność wykonywania prac serwisowych (wymiana wodomierzy, ciepłomierzy, podzielników ciepła)

  • Zaangażowanie i etyka pracy (częsty kontakt z klientem)

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód służbowy

  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem

  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty benefit, prywatna opieka medyczne luxmed), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość korzystania z Apartamentów firmowych w Kołobrzegu

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy