Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Magazynier

  • Lubin, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Salva Południe sp z o.o. dostawca okien, rolet, drzwi, bram garażowych poszukuje
    pracownika na stanowisko
    Miejsce pracy: Lubin

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie napraw okien, rolet, bram garażowych u klientów,
    • obsługa zleceń gwarancyjnych,
    • przyjmowanie dostaw towaru na magazyn,
    • montaż stolarki.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, dokładność,
    • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta/montera stolarki otworowej.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stabilne zatrudnienie,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • pracę w godzinach 7:00-15:00,
    • kartę MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom