Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Magazynier

INTERROLL POLSKA SP. Z O. O.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Płochocińska 85

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy / serwisowanie elektrobębnów (silników bębnowych)

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych w miejscu pracy (sporadycznie u klientów na terenie Polski)

  • Sporządzanie wycen napraw

  • Zakup części zamiennych, narzędzi, opakowań

  • Obsługa magazynu - dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie

  • Rozładunki, załadunki, pakowanie i wysyłka towaru

Nasze wymagania

  • Znajomość mocnych podstaw mechaniki

  • Zmysł techniczny z zakresu prostej elektryki, elektroniki

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – mechanika, automatyka, elektryka lub pokrewne,

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Techniczne zdolności manualne

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Uprawnienie na wózki (UDT) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Benefity

  • szkolenia

Firma Interroll Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie wchodząca w skład międzynarodowej grupy Interroll Holding AG, działająca w branży logistyki wewnętrznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa-Białołęka

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.